ETKİNLİKLER

21 Eylül 2013

Çocuklar için Yaratıcı Drama Atölyesi!

Yer: Tiyatro Karnaval

Çocuklarınızın yaratıcı drama oyunlarıyla ses, nefes ve duruş eğitimi alabilecekleri eğlenceli bir etkinliğe katılmalarına ne dersiniz?

Sosyal gelişim, dil ve iletişim yetileri, birlikte çalışma alışkanlığı gibi unsurları öğrenebilecekleri ve bu sırada içlerinde yatan oyuncuya fırsat tanıyabilecekleri bir etkinlik öneriyoruz sizlere.

Anlaşmalı kuruluşumuz Tiyatro Karnaval bünyesinde verilecek olan atölyemizde çocuklarımız  yaratıcı dramayı öğrenecek bu sırada da estetik gelişimi, kendine güven ve imgelem güçlerini geliştirebilecekler.

Çocuklarınız sahnenin verdiği heyecanı yaşarken kişisel iletişim için gerekli yetilerini geliştirebilecekleri atölyemizi sakın kaçırmayın!

 

Tarih : 21 Eylül Cumartesi
Saat : 11:00 – 13:00
Yer : Ortaklar Cad. Bahçeler Sok. No:20 Efehan Mecidiyeköy
Web adresi :www.tiyatrokarnaval.com

 

Garanti Emeklilik üyelerine özel indirimli fiyat: 50 TL*

*Etkinliğimiz 6 – 12 yaş çocuklar için uygundur.

Önemli notlar

  • Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için, bireysel emeklilik teklif formunun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması gerekmektedir.
  • Sizinle birlikte sadece 1 misafiriniz etkinliklerimize indirimli ücretle katılabilir.
  • Etkinlik ücreti kayıt mailinde belirtilen tarihte yatırılmalı, ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine gönderilmelidir.
  • Ödemenin son ödeme tarihinde yapılmaması halinde kayıt iptal edilecektir.
  • Tüm etkinliklerimiz kontenjanla sınırlıdır. Kayıtlar başvuru sırasına göre alınacaktır.
  • Etkinlik için ödeme gerçekleştirildikten sonra kayıt iptali, ücret iadesi ya da etkinlik tarihi değişikliği yapılamamaktadır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi mesai saatlerinde (212) 334 71 88 - (212) 334 70 29 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Hafta sonu ya da hafta içi mesai saatleri dışında 444 0 336'yı arayıp 5'i tuşlayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.

FOTO GALERİ :

Bu etkinliğin tekrarlanmasını ister misiniz? tekrarla
Yorum 0
 

Yorum yazabilmek için giriş yapmalısın.
Giriş yapmak için tıkla!

Gönderildi Güvenlik Kodu Yanlış Girildi Öneri Üyelik